Moon: Ta haje dreqi, ata po largohen!

Star: Leri te ikin Denis, ata do kthehen perseri te siguroj per kete...tani te mendojme si te ndalojme ate bumerang-un para se t'na godase.

Moon: S'te vjen ndonje gje ndermend?

Star: Per momentin jo...e gjeta shoku...

Moon: E kuptova shoku...leshojme edhe ne bumerang-et tone...

Blerimi: Ju lumte djema, kjo ishte vertete dicka e bukur.

Numeri 1: Na mposhten, edhe pa perdorur te gjithe fuqine e tyre...

Numeri 2: Kishin me te vertete nje fuqi te madhe, nuk mendoja te ishin aq te forte...por do kthehemi perseri...

Numeri 1: Sigurisht qe do rikthehemi, dhe heren tjeter do kene nje surprize te bukur...