Alisa: Ufff, koha nuk po ecen fare!

Sara: Pse nuk shkon te flesh pak gjume se sot nuk me dukesh mire?

Alisa: Pse pule jam une te fle gjume kaq shpejte?

Sara: Mua ashtu me dukesh.

Elena: ...une nuk degjova gje!

Alisa: Cfare the?!

Sara: Heheheh he tani se po beja shaka, mos u merzit...me fal!

Moon: Besoj se tani duhet ta mbyllim kete pune djema, jemi te gjithe ne limitin e fuqive. Kjo beteje na ka lodhur shume.

Sun: Ke te drejte, jemi te gjithe te sfilitur.

Metreks: "Per Skeletin, Djallin dhe Zedin nuk ka me shpetim...pyes veten nese kjo eshte e drejte! Ata nuk e meritojne kete fund..."

Skeleti: Nuk me vjen mire por ata kane te drejte...na erdhi fundi!

Zedi: Une nuk do lejoj qe nje qurrash te vendosi per jeten time...kete nuk e pranoj...!

Djalli: Te njejten gje po mendoja dhe une Zed!

Skeleti: Jam dakort me ju, por mos harroni se ata na mposhten dhe e kane kete te drejte...!